English
Latvian
Reklāmkarogs
RADOŠĀ DARBNĪCA “MANS FOTOSTĀSTS”

Latvijas Fotogrāfijas muzejs aicina bērnus un pusaudžus vecumā no 10 līdz 13 gadiem pieteikties radošajai darbnīcai, kurā dalībnieki varēs izveidot personīga rakstura foto esejas, kuras atspoguļotu jauniešu viedokli un redzējumu. Nodarbības ilgums 3 h.

Latvijas Fotogrāfijas muzeja radošās darbnīcas skolu grupām ar vienotu tematu ir nodarbības, kurās bērni un jaunieši varēs apgūt praktiskas iemaņas, lai domātu par fotogrāfiju kā mediju un pielietotu radošu pieeju fotostāstu veidošanā par personīgām izjūtām. Radošajās darbnīcās ir paredzēts arī pievērst uzmanību stāstu daudzveidībai, kompozīcijai, rakstiskajam elementam, komentējot izvēlētās fotogrāfijas un veidojot mākslas darbus grāmatu vai plakātu veidā. Foto esejas tiks veidotas no muzeja rīcībā esošām fotogrāfijām, lai, izmantojot attēlus, kuri liecina par pagātni, paustu mūsdienīgus redzējumus par pasauli, kurā dzīvojam. Bērniem būs arī iespēja izmantot fotogrāfijas no saviem ģimenes arhīviem. Darbus pēc nodarbību cikla beigām varēs apskatīt izstādē fotogrāfijas muzeja telpās.
Foto eseju darbnīcu vadīs māksliniece/fotogrāfe Linda Muižniece. Linda ir absolvējusi Saskatčevanas Universitātes (Kanāda) mākslas un mākslas vēstures katedru ar specializāciju studijas mākslā un fotogrāfijā, piedalījusies dažādos projektos, vadot radošās darbnīcas jauniešiem, un iesaistījusies darbā ar jauniešiem mākslas skolā.
Pieteikšanās: Darbnīcas ieejas maksa ir 1,50 eiro (un 10 EUR no visas grupas kopā par programmas vadīšanu), vietu skaits grupā – 15-30 cilvēki. Pieteikties programmai var pa tālr. +371 67222713 vai e-pastu info@fotomuzejs.lv Norises vieta: Latvijas Fotogrāfijas muzejs Rīgā, Mārstaļu ielā 8 (ieeja no Alksnāja ielas).
PROJEKTS TIEK ĪSTENOTS AR VKKF MĒRĶPROGRAMMAS ““LATVIJAS SKOLAS SOMAS” SATURA RADĪŠANA” ATBALSTU

 

MUZEJA DARBA LAIKS

P. slēgts
O. slēgts
T. 10.00-17.00
C. 12.00-19.00
P. 10.00-17.00
S. 10.00-17.00
Sv. 10.00-17.00

 twitter facebook instagramm draugiem